Pomysł na biznes 18+

Biznes Img 136.jpg

Robienie transkrypcji ze spotkań że być sposobem na dorobienie do domowego budżetu. Znam kilka osób, które w ten sposób zarabiają na życie od kilku ładnych lat.

Za kilka tygodni odchodzę z pracy w firmy i stale szukam innych możliwości na biznes, który da mi określony dochód. Kocham wszystko co jest związane z pisaniem i czytaniem i temu decyduję się poświęcić w najbliższej przyszłości. Muszę przewertować internet w poszukiwaniu portali, w jakich można się zarejestrować jako transkrybent. Muszę też przejrzeć fora dla transkrybentów, tam można się wiele dowiedzieć.

Inne artykuły: https://wle.pisz.pl/windykacja

Od tego zacznę. Szybkie pisanie na klawiaturze to zdecydowanie mój atut, ponieważ od lat pracuję z komputerem i zawsze dużo pisałam. Myślę, że warto wykorzystać umiejętności, które już posiadam bez potrzeby dodatkowej inwestycji. Posiadam też dobre słuchawki. Przyda się pewnie też jakiś program do transkrypcji. No cóż, jeśli nie spróbuję to się nie dowiem. Może pokaże się, że to jest jednak coś dla mnie. Wpływ na biznes dla tych co czytają i piszą.